Mat- og kjellerboder

Oversikt over matboder og kjellerboder.

Hver leilighet disponerer én vanlig kjellerbod og én matbod i kjelleren, med unntak for seksjon 45 og 50 («vaskerileilighetene») som har én stor kjellerbod hver.

Adresse Etg Seksjonsnummer Kjellerbod Matbod
Blindernveien 2111616
Blindernveien 212631
Blindernveien 2132418
Blindernveien 2142242
Blindernveien 214545
Blindernveien 2253232
Blindernveien 2263638
Blindernveien 2273525
Blindernveien 2283323
Blindernveien 239275
Blindernveien 23103434
Blindernveien 23114227
Blindernveien 23124141
Blindernveien 2413537
Blindernveien 24142912
Blindernveien 241599
Blindernveien 241644
Blindernveien 25174444
Blindernveien 25181817
Blindernveien 251906
Blindernveien 25203939
Blindernveien 262188
Blindernveien 26222536
Blindernveien 26232828
Blindernveien 26241414
Blindernveien 272577
Blindernveien 27264343
Blindernveien 272733
Blindernveien 27282020
Blindernveien 28291119
Blindernveien 28301726
Blindernveien 28312313
Blindernveien 28322622
Blindernveien 29333111
Blindernveien 29341335
Blindernveien 29351515
Blindernveien 29362121
Blindernveien 210373030
Blindernveien 210381010
Blindernveien 210391233
Blindernveien 210401924
Blindernveien 21141381
Blindernveien 2114222
Blindernveien 211434040
Blindernveien 211443729
Blindernveien 41462414
Blindernveien 41474040
Blindernveien 41481324
Blindernveien 41492212
Blindernveien 415045
Blindernveien 42511436
Blindernveien 4252926
Blindernveien 4253411
Blindernveien 42544225
Blindernveien 43553131
Blindernveien 435688
Blindernveien 435744
Blindernveien 43584332
Blindernveien 44593434
Blindernveien 44604444
Blindernveien 4461206
Blindernveien 44621919
Blindernveien 45632522
Blindernveien 45641717
Blindernveien 45651515
Blindernveien 45663333
Blindernveien 46673623
Blindernveien 46681010
Blindernveien 46693535
Blindernveien 46701818
Blindernveien 47712937
Blindernveien 47723213
Blindernveien 4773129
Blindernveien 47743939
Blindernveien 48752727
Blindernveien 487655
Blindernveien 48772343
Blindernveien 48782629
Blindernveien 4979620
Blindernveien 49802828
Blindernveien 498122
Blindernveien 4982141
Blindernveien 4108377
Blindernveien 410843030
Blindernveien 410852121
Blindernveien 4108633
Blindernveien 411871111
Blindernveien 411883838
Blindernveien 411891616
Blindernveien 411903742

Publisert 1.12.2010 av Erik Bolstad.
Sist oppdatert 7.2.2016 av Erik Bolstad.

Share Button

blindernveien.no ble sist oppdatert 26.6.2017.